Potřebujete vytvořit reportážní fotografie z akce nebo události? To samozřejmě není žádný problém.
Pokud chcete, abych je pro vás vytvořil právě já, nebojte se mi napsat a domluvíme se na podrobnostech. Za svou kariéru už jsem fotil celou řadu zajímavých akcí pro různé klienty – informační centra, města, různé kulturní organizace, ale třeba i pro Festival české filmové komedie. Níže si pár fotek z těchto akcí můžete prohlédnout a já se budu těšit, že vytvořím krásnou vzpomínku i pro vás. Protože fotky vás dokáží na chvíli vrátit zpět do těchto krásných momentů.
Festival české filmové komedie
Festival české filmové komedie je dlouhodobě mojí srdcovou záležitostí a já jsem moc rád, že od roku 2022 můžu z této skvělé akce vytvářet fotoreporty.
Oslavy 770 let města Police nad Metují
Pro Muzeum Náchodska jsem začal tvořit reportážní fotografie v prosinci 2022. Od té doby jsem pro něho nafotil mnoho akcí od vernisáží, přes edukační programy až po různé jedinečné akce jako byly například oslavy 770 let města Police nad Metují, ve kterém má muzeum také svoje pobočky.
Po stopách F. L. Věka
Informační centrum v Novém Městě nad Metují je jedním z mých úplně prvních klientů a já jsme moc rád, že naše spolupráce trvá už tak dlouho. Tvořím pro něho nejen reportážní fotografie, ale také „reklamní“ fotografie. Pravidelně pro něho fotím různé speciální akce, komentované prohlídky města a mnoho dalšího. 
Návštěva japonského velvyslance v Náchodě
Pro město Náchod jsem více než rok pravidelně tvořil fotografie z různých akcí, které pořádalo, ale také z dalších významných událostí, jako byla například návštěva japonského velvyslance Suzuki Hideo, která se uskutečnila 29. dubna 2022. I dnes pro něho příležitostně fotím některé akce. 

Další galerie:

Zpátky nahoru.